SRF0504-351Y
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SRF0504-351Y
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
CMC 1.1UH 2A 2LN 350 OHM SMD
Auf Lager : 41780
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 350 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.197" W (5.20mm x 5.00mm)
Height (Max) 0.189" (4.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SRF0504
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 2A
Voltage Rating - AC -
Mfr Bourns Inc.
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 1.1 µH @ 100 kHz