SRF0905-250Y
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SRF0905-250Y
Beschreibung:
CMC 25UH 1A 2LN 600 OHM SMD
Auf Lager : 253
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 160mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 20 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm)
Height (Max) 0.209" (5.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SRF0905
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1A
Voltage Rating - AC -
Mfr Bourns Inc.
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 25 µH @ 1 kHz