SRF1280-150M
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SRF1280-150M
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
Auf Lager : 869
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DC Resistance (DCR) - Parallel 33.3mOhm Max
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Tolerance ±20%
Current Saturation - Series 4.83 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Inductance - Connected In Series 60 µH
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 129mOhm Max
Ratings -
Series SRF1280
Current Saturation - Parallel 9.66 A
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 2.51 A
Current Rating - Parallel 5.03 A
Mfr Bourns Inc.
Height 0.315" (8.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 15 µH