SRF3W077-100
Antenova
Produkt-Nr.:
SRF3W077-100
Hersteller:
Antenova
Beschreibung:
LOTTI UWB ANTENNA+100MM CABLE
Auf Lager : 184
Benutzer handbuch
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
Applications 802.11a/b/g/j/-c/ax, Wi-Fi
Number of Bands 3
Ingress Protection -
Termination IPEX MHF
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.006" (0.15mm)
Product Status Active
RF Family/Standard WiFi
VSWR 1.3, 1.5, 1.6
Series FlexiiANT®
Antenna Type Flat Patch
Frequency (Center/Band) 2.45GHz, 5.4GHz, 6.525GHz
Mfr Antenova
Features Cable - 100mm