SRN3010TA-2R2M
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SRN3010TA-2R2M
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
3010
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 1.7A 90 MOHM SMD
Auf Lager : 1992
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.3A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 15 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Semi-Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 3010
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 90mOhm
Inductance 2.2 µH
Series SRN3010TA
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Frequency - Self Resonant 100MHz