SRN3015TA-330M
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SRN3015TA-330M
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 450MA 800MOHM SMD
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 400mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 12 @ 100kHz
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Semi-Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 800mOhm
Inductance 33 µH
Series SRN3015TA
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Frequency - Self Resonant 18MHz