SRR1205-250ML
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SRR1205-250ML
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 25UH SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 25 µH