SRR4528A-180M
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SRR4528A-180M
Beschreibung:
FIXED IND 18UH 1.28A 136MOHM SMD
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 850mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.28 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 136mOhm Max
Inductance 18 µH
Series SRR4528A
Type -
Package / Case Nonstandard, Corner Terminals
Frequency - Self Resonant 23MHz