SRR7032-330M
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SRR7032-330M
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 760MA 200MOHM SMD
Auf Lager : 1443
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 860mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 23 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 760 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 33 µH
Series SRR7032
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 20MHz