Tripp Lite
Produkt-Nr.:
SRW10US
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
10UWALL MNT RACK ENC 22X24X22
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$433.1715
$433.1715
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Units | 10U |
| Color | Black |
| Mounting Rails | Two Pair |
| Material | Metal, Steel |
| Product Status | Active |
| Door | Steel |
| Weight | 55 lbs (24.9 kg) |
| Series | SmartRack™ |
| Type | Cabinet Rack |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Tripp Lite |
| Dimensions - Overall | 21.600" L x 23.620" W x 21.570" H (548.64mm x 599.95mm x 547.88mm) |
| Ventilation | Front, Sides |
| Style | Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top |
| Features | Cable Entry Systems, Locking, Removable Sides, Wall Mount |
| Package | Bulk |
| Dimensions - Panel | 20.500" L x 17.500" H (520.70mm x 444.50mm) |