Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SS-5H-4A-APH
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE BOARD MNT 4A 300VAC RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.57
$0.57
5
$0.5491
$2.7455
10
$0.532
$5.32
50
$0.44745
$22.3725
100
$0.371545
$37.1545
250
$0.337744
$84.436
500
$0.28709
$143.545
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 87 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 12 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CQC, cURus, KC, PSE, TUV, VDE |
| Current Rating (Amps) | 4 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SS-5H |
| Package / Case | Radial, Box |
| Voltage Rating - AC | 300 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Cut Tape (CT) |