NKK Switches
Produkt-Nr.:
SS22SBP4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.0565
$4.0565
10
$3.8836
$38.836
25
$3.54616
$88.654
80
$3.073488
$245.87904
230
$2.786388
$640.86924
440
$2.583744
$1136.84736
945
$2.39798
$2266.0911
2400
$2.178445
$5228.268
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Switch Travel | 2.00mm |
| Operating Temperature | -15°C ~ 60°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | DPDT |
| Actuator Length | 2.00mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | SS |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-On |
| Contact Timing | Shorting (MBB) |
| Operating Force | - |
| Voltage Rating - AC | 28 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | NKK Switches |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | SS22SB |
| Actuator Material | Polyamide (PA), Nylon |