onsemi
Produkt-Nr.:
SS26FL
Hersteller:
Paket:
SOD-123F
Charge:
-
Beschreibung:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123F
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.31635
$3.1635
100
$0.15941
$15.941
500
$0.141303
$70.6515
1000
$0.109962
$109.962
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 8.26 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | SOD-123F |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 40 µA @ 60 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SOD-123F |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 700 mV @ 2 A |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 60 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 125°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 2A |
| Base Product Number | SS26 |