Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
SS30AT
Hersteller:
Paket:
SOT-23-3
Charge:
-
Beschreibung:
MAGNETIC SWITCH BIPOLAR SOT23-3
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Polarization | North Pole, South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Test Condition | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Open Collector |
| Current - Supply (Max) | 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 20mA |
| Series | SS30AT |
| Function | Bipolar Switch |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 24V |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | 17mT Trip, -17mT Release |
| Base Product Number | SS30A |