Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
SS345PT
Hersteller:
Paket:
SOT-23-3
Charge:
-
Beschreibung:
MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23-3
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.021
$3.021
10
$2.2667
$22.667
25
$2.01476
$50.369
50
$1.91425
$95.7125
100
$1.863805
$186.3805
500
$1.561591
$780.7955
1000
$1.460834
$1460.834
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | North Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Test Condition | -40°C ~ 150°C |
| Output Type | Open Collector |
| Current - Supply (Max) | 14mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 4mA |
| Series | - |
| Function | Unipolar Switch |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 7V |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | -28mT Trip, -2.5mT Release |
| Base Product Number | SS345 |