Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
SS40F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MAGNETIC SWITCH BIPOLAR 3SIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.1135
$4.1135
10
$3.0875
$30.875
25
$2.74436
$68.609
50
$2.60699
$130.3495
100
$2.5384
$253.84
500
$2.126727
$1063.3635
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | North Pole, South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Test Condition | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Open Collector |
| Current - Supply (Max) | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 20mA |
| Series | - |
| Function | Bipolar Switch |
| Package / Case | 3-SIP |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 24V |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Sensing Range | 17mT Trip, -17mT Release |
| Base Product Number | SS40 |