Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
SS49E
Hersteller:
Paket:
Radial Lead
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR HALL ANALOG RADIAL LEAD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.8355
$4.8355
10
$3.6271
$36.271
25
$3.22392
$80.598
50
$3.0628
$153.14
100
$2.982145
$298.2145
500
$2.498538
$1249.269
1000
$2.337342
$2337.342
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Analog Voltage |
| Current - Supply (Max) | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Radial Lead |
| Current - Output (Max) | 10mA |
| Series | SS49E |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 Short Body |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 6.5V |
| Bandwidth | - |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Sensing Range | - |
| Axis | Single |
| Resolution | - |
| Base Product Number | SS49 |