Sanken Electric USA Inc.
Produkt-Nr.:
SSC1S311A
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
PWM, 65KHZ, PO=8.5W (730V/12.9)
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.805
$1.805
10
$1.62355
$16.2355
100
$1.30473
$130.473
500
$1.07198
$535.99
1000
$0.888212
$888.212
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | 600V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | Soft Start |
| Series | SSC1S310A |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, UVLO |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads |
| Frequency - Switching | 21kHz |
| Voltage - Start Up | 15.1 V |
| Mfr | Sanken Electric USA Inc. |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9.4V ~ 35V |
| Base Product Number | SSC1S311 |