Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
SSCSRNN1.6BA7A3
Hersteller:
Paket:
4-SIP
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR 23.21PSIA 0.08" 12BIT SIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$80.8735
$80.8735
10
$68.1017
$681.017
25
$63.84532
$1596.133
100
$61.71694
$6171.694
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Pressure | 23.21PSI (160kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Board Mount |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | I²C |
| Port Size | Male - 0.08" (1.92mm) Tube |
| Port Style | Barbed |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Pressure Type | Absolute |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Series | TruStability® SSC |
| Accuracy | ±0.25% |
| Package / Case | 4-SIP, Side Port |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | 12 b |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Features | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Package | Bulk |
| Maximum Pressure | 58.02PSI (400kPa) |
| Base Product Number | SSCSRNN |