Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
SSCSSNN100PGAA5
Hersteller:
Paket:
4-SIP
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR 100PSIG 4.5V 4SIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$73.834
$73.834
10
$62.1756
$621.756
25
$58.28972
$1457.243
100
$56.34659
$5634.659
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Pressure | 100PSI (689.48kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Board Mount |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | Analog Voltage |
| Port Size | - |
| Port Style | No Port |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Pressure Type | Vented Gauge |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Series | TruStability® SSC |
| Accuracy | ±0.25% |
| Package / Case | 4-SIP Module |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Output | 0.5 V ~ 4.5 V |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Features | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Package | Tube |
| Maximum Pressure | 250PSI (1723.69kPa) |
| Base Product Number | SSCSSNN |