Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
SSF-LXH100MSRD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED 5MM RA MATING SUP RED PCMNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.874
$0.874
10
$0.57
$5.7
100
$0.37373
$37.373
1000
$0.295013
$295.013
2000
$0.275348
$550.696
5000
$0.265516
$1327.58
10000
$0.261582
$2615.82
25000
$0.255683
$6392.075
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 60° |
| Voltage Rating | 1.8V |
| Color | Red |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 100mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | SSF-LXH100 |