Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
SSF-LXH303USBD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
T3MM PCB IND 470NM ULTRA SUPER B
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | Diffused, Blue |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 60° |
| Voltage Rating | 3.5V |
| Color | Blue |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 80mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Wavelength - Peak | 470nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | SSF-LXH303 |