Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
SSF-LXH5147SID
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
T1.8MM QUAD TWR PCB IND 636NM AL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | Diffused, Red |
| Configuration | 4 High |
| Viewing Angle | 70° |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Red (x 4) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 120mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Wavelength - Peak | 636nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 1.80mm Dia |
| Base Product Number | SSF-LXH5147 |