Sensata-Cynergy3
Produkt-Nr.:
SSF25XPM12
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FLOATSW M16 WITH M12 CONN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$86.6305
$86.6305
10
$82.50275
$825.0275
50
$78.74968
$3937.484
100
$76.43472
$7643.472
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 120°C |
| Voltage Rating | 300VAC, 300VDC |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NC/NO |
| Mounting Type | Male 1/2" (12.7mm) BSP |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | SSF25 |
| Type | Liquid |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.8 |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | 316 Stainless Steel |
| Package | Bulk |
| Current | 500 mA |