Sensata-Cynergy3
Produkt-Nr.:
SSF67A25B250
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DL LVL FLOATSW 277MM TOTAL L
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$286.9
$286.9
10
$273.23805
$2732.3805
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 135°C |
| Voltage Rating | 120VDC, 250VAC |
| Output Type | Switch (2) (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NO, SPST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, M16x2 Thread |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | 0.984", 9.842" (25mm, 250mm) |
| Series | SSF67 |
| Type | Liquid |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.8 |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | 316 Stainless Steel |
| Package | Bulk |
| Current | 600 mA |
| Base Product Number | SSF67A25 |