Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
SSI-RM3091ID-150
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED 3MM RED 6"LDS REAR PANEL MT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.748
$1.748
10
$1.1685
$11.685
100
$0.89889
$89.889
500
$0.812554
$406.277
1000
$0.698278
$698.278
2000
$0.660193
$1320.386
5000
$0.644955
$3224.775
10000
$0.6348
$6348
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | 60° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.20" (5.08mm) |
| Millicandela Rating | 30mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | SSI-RM3091 |