Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
SSL-LX20465GD
Hersteller:
Paket:
T-2mm Taper Body
Charge:
-
Beschreibung:
LED GREEN DIFF T-2MM TAPER T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.29545
$2.9545
100
$0.196935
$19.6935
500
$0.136211
$68.1055
1000
$0.113506
$113.506
2000
$0.102154
$204.308
5000
$0.096482
$482.41
10000
$0.08797
$879.7
25000
$0.082289
$2057.225
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 70° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 10mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 5.00mm |
| Supplier Device Package | T-2mm Taper Body |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Lens Color | Green |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 2.00mm Dia |
| Base Product Number | SSL-LX20465 |