Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
SSL-LX3054GD
Hersteller:
Paket:
T-1
Charge:
-
Beschreibung:
LED GREEN DIFFUSED T-1 T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.25935
$2.5935
100
$0.173185
$17.3185
500
$0.119776
$59.888
1000
$0.099807
$99.807
2000
$0.089832
$179.664
5000
$0.084835
$424.175
10000
$0.077349
$773.49
25000
$0.072362
$1809.05
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 12mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 5.25mm |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Lens Color | Green |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | SSL-LX3054 |