Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
SSL-LX5093SRD/D
Hersteller:
Paket:
T-1 3/4
Charge:
-
Beschreibung:
LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.418
$0.418
10
$0.25745
$2.5745
100
$0.14782
$14.782
1000
$0.11572
$115.72
2000
$0.106077
$212.154
5000
$0.096425
$482.125
10000
$0.090003
$900.03
25000
$0.086782
$2169.55
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 250mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Height (Max) | 8.60mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | SSL-LX5093 |