SSL1A12JDPR
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
SSL1A12JDPR
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-250V
Benutzer handbuch
Load Current 2 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 250 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series Harmony
Package / Case Module
Mfr Schneider Electric
Package Box
Voltage - Input 4 ~ 12VDC