SSL2102T/DB/FLYB230V,598
NXP USA Inc.
Produkt-Nr.:
SSL2102T/DB/FLYB230V,598
Hersteller:
NXP USA Inc.
Beschreibung:
KIT SSL2102 DESIGNER 230V
Benutzer handbuch
Series -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 9V ~ 23V
Outputs and Type 1, Isolated
Mfr NXP USA Inc.
Features Dimmable
Utilized IC / Part SSL2102
Package Box
Current - Output / Channel 400mA ~ 1.05A
Product Status Obsolete
Voltage - Input 85 ~ 276 VAC