SSP-CS836U12
Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
SSP-CS836U12
Beschreibung:
LED MOD RED LNR LGT STRIP 3.27"
Benutzer handbuch
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle 50°
Color Red
Current - Test -
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 83.00mm L
Lumens/Watt @ Current - Test -
Product Status Active
Wavelength 626nm
Luminous Flux @ Current/Temperature -
Series -
Temperature - Test 25°C
Type LED Module
Mfr Lumex Opto/Components Inc.
Height 10.00mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V