Essentra Components
Produkt-Nr.:
SSRS4-8-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 1/2"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3705
$0.3705
5
$0.3173
$1.5865
10
$0.26505
$2.6505
25
$0.2489
$6.2225
50
$0.23845
$11.9225
100
$0.211945
$21.1945
250
$0.201362
$50.3405
500
$0.19076
$95.38
1000
$0.180158
$180.158
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Resting Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SSRS4 |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.626" (15.90mm) |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Features | Stackable |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SSRS4 |