Essentra Components
Produkt-Nr.:
SSRS6-5-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 5/16
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4085
$0.4085
5
$0.3534
$1.767
10
$0.2945
$2.945
25
$0.27664
$6.916
50
$0.26486
$13.243
100
$0.235505
$23.5505
250
$0.223744
$55.936
500
$0.211964
$105.982
1000
$0.200184
$200.184
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SSRS6 |
| Mounting Hole Diameter | 0.234" (5.94mm) |
| Length - Overall | 0.438" (11.13mm) 7/16" |
| Between Board Height | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.232" (5.90mm) |
| Features | Stackable |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SSRS6 |