Essentra Components
Produkt-Nr.:
SSRS6-6-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 3/8"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.399
$0.399
5
$0.3439
$1.7195
10
$0.28595
$2.8595
25
$0.26904
$6.726
50
$0.25764
$12.882
100
$0.229045
$22.9045
250
$0.217588
$54.397
500
$0.206131
$103.0655
1000
$0.194684
$194.684
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SSRS6 |
| Mounting Hole Diameter | 0.234" (5.94mm) |
| Length - Overall | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.232" (5.90mm) |
| Features | Stackable |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SSRS6 |