Zuhause / Memory / SST26VF080A-104I/MF
minImg
SST26VF080A-104I/MF
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
SST26VF080A-104I/MF
Paket:
8-WDFN (5x6)
Beschreibung:
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WDFN
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 104 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Quad I/O
Memory Organization 1M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 8-WDFN (5x6)
Series SST26 SQI®
Write Cycle Time - Word, Page 1.5ms
Memory Size 8Mbit
Package / Case 8-WDFN Exposed Pad
Technology FLASH
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V