Panduit Corp
Produkt-Nr.:
SST4I-C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL TIE 2PC LOCK NAT 40LB 1.233'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Tensile Strength | 40 lbs (18.14 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | STA-STRAP® SS |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | 2-Piece Design |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.233' (375.92mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.135" (3.43mm) |
| Length - Approximate | 14.75" |
| Bundle Diameter | 4.00" (101.60mm) |
| Base Product Number | SST4I |