HellermannTyton
Produkt-Nr.:
SSU16-10M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HELAGUARD METALLIC CONDUIT, EXTR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$120.2795
$120.2795
5
$112.765
$563.825
10
$105.24765
$1052.4765
20
$99.9856
$1999.712
50
$97.7303
$4886.515
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -100°C ~ 400°C |
| Diameter - Inside | 0.510" (12.95mm) |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.650" (16.51mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | HelaGuard SSU |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 32.81' (10.00m) |
| Environment Protection | Corrosion Resistant |
| Mfr | HellermannTyton |
| Abrasion Protection | - |
| Features | Self Extinguishing |
| Wall Thickness | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SSU16 |
| Heat Protection | - |