Soberton Inc.
Produkt-Nr.:
ST-0402T
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER MAGNETIC 3V 4X4MM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.553
$3.553
10
$2.93645
$29.3645
25
$2.70902
$67.7255
50
$2.5441
$127.205
100
$2.385735
$238.5735
500
$2.058118
$1029.059
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Current - Supply | 90mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 2 ~ 4V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | ST |
| Sound Pressure Level (SPL) | 70dB @ 3V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tape & Reel (TR) |