Soberton Inc.
Produkt-Nr.:
ST-04CH
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER MAGNETIC 5V 8.5X8.5MM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.66
$2.66
10
$2.20685
$22.0685
25
$2.03756
$50.939
50
$1.91444
$95.722
100
$1.79588
$179.588
500
$1.53862
$769.31
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.169" (4.30mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm) |
| Current - Supply | 100mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 4 ~ 6V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | ST |
| Sound Pressure Level (SPL) | 88dB @ 5V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Frequency | 2.73kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Side |
| Package | Tape & Reel (TR) |