ST-32EB104
Nidec Components Corporation
Produkt-Nr.:
ST-32EB104
Beschreibung:
TRIMMER 100K OHM 0.125W GW TOP
Benutzer handbuch
Termination Style Gull Wing
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Square - 0.134" x 0.134" Face (3.40mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series ST-32
Power (Watts) 0.125W, 1/8W