ST-4ETB204
Nidec Components Corporation
Produkt-Nr.:
ST-4ETB204
Beschreibung:
TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Auf Lager : 6908
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style Gull Wing
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face (5.00mm x 4.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 200 kOhms
Series ST4
Power (Watts) 0.25W, 1/4W