Signal Transformer
Produkt-Nr.:
ST-5-16
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PWR XFMR LAMINATED 12VA TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.649
$14.649
10
$10.8205
$108.205
25
$9.9883
$249.7075
50
$9.65542
$482.771
100
$9.389135
$938.9135
250
$9.255926
$2313.9815
500
$9.156024
$4578.012
1000
$8.989556
$8989.556
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 36.90mm |
| Voltage - Primary | 115V |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 47.80mm L x 39.60mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 1.6A, Series 800mA |
| Weight | 0.7 lb (317.51 g) |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | ST |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 12VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 8V, Series 16V |