Signal Transformer
Produkt-Nr.:
ST-7-28
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PWR XFMR LAMINATED 36VA TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$18.8385
$18.8385
10
$14.3545
$143.545
25
$13.23274
$330.8185
50
$12.78415
$639.2075
100
$12.559855
$1255.9855
250
$12.111284
$3027.821
500
$11.662732
$5831.366
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 40.40mm |
| Voltage - Primary | 115V |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 66.70mm L x 55.50mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 2.6A, Series 1.3A |
| Weight | 1.1 lbs (499 g) |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | ST |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 36VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 14V, Series 28V |