SchmalzTech, LLC
Produkt-Nr.:
ST-PROTO-2-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
2" x 2" Protoboard
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Material | - |
| Size / Dimension | 2.00" L x 2.00" W (50.8mm x 50.8mm) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Circuit Pattern | Pad Per Hole (Round) |
| Mfr | SchmalzTech, LLC |
| Pitch | 0.1" (2.54mm) Grid |
| Plating | Plated Through Hole (PTH) |
| Proto Board Type | Breadboard, General Purpose |
| Hole Diameter | 0.040" (1.02mm) |
| Package | Bag |
| Edge Contacts | - |
| Board Thickness | - |