STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
ST1480ACN
Hersteller:
Paket:
8-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Receiver Hysteresis | 30 µV |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 15Mbps |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | ST1480 |