ST205C107MAJ10
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
ST205C107MAJ10
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP CER 100UF 50V X7R SMD
Auf Lager : 320
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 1.025" L x 0.300" W (26.04mm x 7.62mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series TurboCap™
Package / Case Stacked SMD, 20 J-Lead
Thickness (Max) 0.220" (5.59mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 100 µF