STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STA50613TR
Hersteller:
Paket:
PowerSO-36
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP D MONO/STER 120W PWRSO-36
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.814
$5.814
10
$5.2231
$52.231
25
$4.93772
$123.443
100
$4.279275
$427.9275
250
$4.059844
$1014.961
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 120W x 1 @ 4Ohm; 60W x 2 @ 8Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | PowerSO-36 |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | PowerSO-36 Exposed Top Pad |
| Voltage - Supply | 10V ~ 36V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Digital Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | STA506 |