STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STA559BWSTR
Hersteller:
Paket:
PowerSSO-36
Charge:
-
Beschreibung:
IC FULLY INTEG PROC POWERSSO-36
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Applications | Pre-Amplifier |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PowerSSO-36 |
| Series | Sound Terminal™ |
| Function | Fully Integrated Processor |
| Specifications | Full Flexible Amplification |
| Package / Case | 36-PowerBFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 16V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C, I²S |
| Base Product Number | STA559 |