STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
STA8090EXGAJTR
Hersteller:
Paket:
169-TFBGA (9x9)
Charge:
-
Beschreibung:
RX GNSS 4.092MHZ-1.561GHZ 169BGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Data Interface | I²C, SPI, UART, USB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 169-TFBGA (9x9) |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Modulation or Protocol | BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS |
| Series | - |
| Sensitivity | -162dBm |
| Memory Size | 256kB SRAM, 512kB ROM |
| Package / Case | 169-TFBGA |
| Current - Receiving | - |
| Voltage - Supply | 1.08V ~ 1.32V |
| Data Rate (Max) | 12Mbps |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 4.092MHz ~ 1.561GHz, 8.57MHz ~ 1.575GHz, 10.23MHz ~ 1.601GHz |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | STA8090 |